KOLOČAVA, trochu jiná pivnice…

Stylová nekuřácká pivnice s českou a podkarpatskou kuchyní v Brně. Pivnice Koločava byla otevřena na sklonku roku 2011 v nově rekonstruovaných prostorech bývalé hospody “Na pískách”, později “U Ducha”, s tradicí provozování pivnice od roku 1930. V přízemní části ( výčep a salonek ) poskytuje 50 míst, ve sklepní části, tankovně, pak dalších 40 míst. Zachování a znovuoživení původních architektonických prvků, v decentní kombinaci moderního designu a retro výzdoby, dává celému prostoru jedinečnou atmosféru. Zastřešená útulná zahrádka s prostorem pro 60 osob zpříjemní posezení za teplých dní. Ostatně, přijďte se přesvědčit sami…

Domácí a kreativní kuchyně

Naše restaurace má za cíl oslovit zákazníky z širokých vrstev, které chceme na základě kvality poskytovaných služeb proměnit v naše stálé hosty. Nad kvalitou všech podávaných jídel bdí náš šéfkuchař David Novák. Hlavní část naší nabídky představují speciality se zaměřením na tradiční staročeskou a podkarpatskou kuchyni (za všechny jmenujme např. pečené vepřové koleno, tatarský biftek z pravé svíčkové, hovězí koločavský gulášek s domácími knedlíky, šašlik, pelmeně, boršč). Opomenuty samozřejmě nejsou ani vybrané pochoutky k pivu (pečená domácí kachní paštika, nivové koule, domácí tlačenka, nakládaný hermelín, utopenec aj.).

Kvalitní čepované pivo a víno

K dobrému jídlu doporučujeme kvalitní nepasterizovanou starobrněnskou 11°, čepovanou přímo z tanku, 10° královské Krušovice, 12° Dačický Ležák, 12° Louny, Kvasnicový 13° starobrněnský Speciál, který ručně stáčí jednou týdně sládek Brněnského pivovaru, nebo pšeničný speciál Edelweiss ze sousedního Rakouska. Milovníci kvalitního vína pak, po výběru té správné lahve z našeho bohatého vinného lístku, který zastupuje moravské vinařské špičky jako jsou pánové Michlovský, Mádl, Jedlička & Novák a další…

Bar

Nabídce kraluje česká BIO pálenice “Žufánek” (slivovice, meruňkovice, ořechovice, višňovice, hruškovice atd.) spolu s velkou sbírkou ruských a ukrajinských vodek. Exkluzivní nabídka Absinthů Bairnsfather. Samozřejmostí je velmi široká nabídka destilátu současných tradic a standardů.

Komplexní servis

Naše služby jsou plně k dispozici i pro Vaše firemní akce a oslavy, výroční večírky, svatby, promoce či společenské rauty. Stylové prostory, zázemí moderní kuchyně a vhodná poloha – to vše v kombinaci se zkušeným, ochotným a přátelským personálem – představuje to správné řešení pro Vaše potřeby.

Náš Cíl

Na základě starého českého přísloví “náš host, náš pán” uděláme vskutku maximum pro to, abyste se k nám rádi vraceli. Příjemně strávené chvíle v Koločavě Vám přeje tým zaměstnanců společně s vedením restaurace, v čele s panem Radimem Kupcem.

Provozovatel

Provozovatelem restaurace je společnost:

.o.r.s obiA
onrB 00 206 ,01 avocinuoK
10630382 :ČI
.84795 C uokčanz uovosips dop ěnrB v uduos ohéksjarK u ánedev